ŁUKASZ BARTNIK – WODZIREJ & DJ

Moje usługi to doskonały wybór dla tych którzy potrzebują dobrego prowadzącego!

Nazywam się Łukasz Bartnik, jestem WODZIREJEM i DJ, zajmuję się profesjonalną obsługą muzyczno-artystyczną wesel, poprawin, bankietów, studniówek, imprez dla firm, dyskotek, imprez karaoke, balów sylwestrowych, imprez szkolnych i integracyjnych.

Z wykształcenia jestem muzykiem instrumentalistą, gram na skrzypcach i kontrabasie. Przez wiele lat śpiewałem i gwarantuję, że każde wykonanie sto lat i innych przyśpiewek będzie zaśpiewane profesjonalnie.

Jeśli zdecydują się Państwo powierzyć mi prowadzenie przyjęcia dołożę wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom, zaczynając od trafiającej w Państwa gust muzyki, przez przygotowanie dla Państwa bardzo sczegółowego opisu wszystkich zabaw i atrakcji, na niskich i konkurencyjnych cenach kończąc.

Profesjonalna obsługa muzyczno-artystyczna:

  • wesel
  • poprawin
  • bankietów
  • studniówek
  • imprez dla firm
  • dyskotek
  • imprez karaoke
  • balów sylwestrowych
  • imprez szkolnych
  • imprez integracyjnych

Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

Ponieważ bardzo profesjonalnie podchodzę do każdej uroczystości, wykonuje powierzone czynności z największą starannością i zgodnie z udzielonymi wskazówkami.

Przygotowuje szczegółowy opis wszystkich zabaw i atrakcji, Państwo decydują w 100% zarówno o wyborze zabaw, atrakcji jak i o wyborze muzyki.

Mówię perfekcyjnie w języku angielskim, mam doświadczenie w prowadzeniu wielojęzycznych uroczystości.

Wszystkie uroczystości prowadzę osobiście, nigdy nie zdarzyło mi się i nie zdarzy abym przysłam kogokolwiek w zastępstwie.

Dokładam wszystkich starań aby Państwa uroczystość była niezapomnianym wydarzeniem.

Gwarantuje wspaniałą atmosferę i doskonałą muzykę.

Każda młoda para marzy o tym by dzień wesela był niepowtarzalnym i niezwykłym momentem ich życia. To chwile, które zapadają w pamięć na długie lata, do których się wraca i wspomina dlatego z wielką dbałością o szczegóły pomagam spełnić te marzenia nowożeńców, prowadząc perfekcyjne przyjęcie weselne.

Temat zabaw i różnego rodzaju urozmaiceń jest mi bardzo dobrze znany, staram się prowadzić każde wesele tak aby było niepowtarzalne. Posiadam dużo swoich zabaw, zawsze ustalam cały przebieg przyjęcia wraz z Parą Młodą.

WIĘCEJ

Oferuje Państwu bogate doświadczenie, profesjonalną organizację, fachową pomoc oraz indywidualne podejście.
Gwarantuje wspaniałą atmosferę i sprawiam że przyjęcie staje się niepowtarzalne.
Dysponuję niezbędnym sprzętem do przeprowadzenia prezentacji, konferencji oraz zapewniam oprawę muzyczną z profesjonalnym nagłośnieniem.
Moja oferta jest skierowana do wszytskich firm które planują zorganizować bankiet, imprezę integracyjną, promocyjną, badź plenerową.
Oferuję obsługę muzyczną( dj-prezenter-wodzirej) i oświetleniową wszelkiego rodzaju eventów.

WIĘCEJ

DZIECI NA TWOJEJ IMPREZIE?
To nie problem! Dzięki animatorowi, dzieci będą miały zapewnioną rozrywkę, a nudna uroczystość zamieni się w niezapomnianą zabawę!
Jednocześnie każdy rodzic będzie mógł celebrować ten wyjątkowy dzień wspólnie z małymi pociechami. Zintegrujemy małych członków rodziny, kuzynostwo oraz pociechy przyjaciół pary młodej.
Jeżeli szukają państwo osoby która w ciekawy sposób zajmie czas Waszym maluchom, to ta oferta jest skierowana właśnie do Was!
Organizujemy czas wolny dzieciakom, podczas imprez okolicznościowych takich jak wesela, komunie, urodziny , andrzejki czy imprezy firmowe.

WIĘCEJ

Dym unosi się delikatnie nad ziemią sprawiając wrażenie jakby para tańczyła w chmurach.
Taki sam efekt uzyskuje się w programie „Taniec z gwiazdami”. Dym jest bardzo gęsty i doskonale zakrywa cały parkiet do wysokości ok 60cm. Dym ten nie zadymia całego pomieszczenia tak jak przy typowym dymie używanym podczas „dyskotek” i imprez w klubach. Unosi się jedynie delikatnie nad parkietem. Dym znika bardzo szybko. Po wyłączeniu maszyny, rozpływa się w ciągu 30sek.

WIĘCEJ